MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 14908232
nr 1490 8232
Skänk
Skänk 1800-tal mahogny/valnöt. Bredd: 105. Djup: 52 cm, höjd: 103 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:07:21
18/9 22:03:27